7,6 milliárd forintért árulja kastélyát a világ egyik legszebb színésznője

Sofia Vergara és Joe Manganiello 19,6 millió dollárért, azaz nagyjából 7,6 milliárd forintért próbálja eladni Beverly Hills-i kastélyát, ami olyan buja növényzettel rendelkezik, hogy valóban távol tud tartani minden kíváncsi tekintetet az új tulajdonosoktól.

Sofia Vergara Emmy-díjas színésznő és férje, Joe Manganiello színész búcsút vesz gigantikus Beverly Hills-i otthonától.

Az elegáns rezidencia enteriőrje a reneszánsz korszak olasz építészetét idézi meg. Az ingatlanban hét hálószoba, tizenegy fürdőszoba található,

a falak Jennifer Bevan belsőépítész tervei alapján szemet gyönyörködtető tapétákkal és csempékkel vannak díszítve.

A konyha csúcskategóriás gépeket és csodás márvány borítást kapott, de az ételeket a lakók egy kis reggelizőben vagy két másik étkezőben is elfogyaszthatják. A legnagyobb étkezőhelyiség kazettás mennyezettel rendelkezik és közvetlen összeköttetésben van a parkosított kerttel.

A kikapcsolódást a hatalmas borospince, a saját bár és a huszonöt fős házimozi garantálja.

A magas, buja sövényekkel szegélyezett kertben medence és grillterasz kapott helyet.

Az utóbbi hónapokban igencsak felpezsdítették a világsztárok az ingatlanpiacot. Hihetetlen összegekért keres új tulajdonost az Alias sztárjának villája, az Így jártam anyátokkal színésznőjének luxusotthona és többek között Gianni Versace egykori New York-i kastélya is.

(Forrás: RobbReport, fotók: Michael McNamara/Sotheby’s International Realty)

luxusház | beverly hills | eladó ház | eladó ingatlan | luxusingatlan

FOLYTASD EZZEL

Egy jó tervhez is kellhet több perspektíva

Sulciová Silvia interjú

Skót nyár a ködös budapesti belvárosban – Ilyen a 2023-as év whiskyje

Rendeld meg a Roadster magazin 18. számát!

Megérkezett a tél, már ki lehet csomagolni a Roadster legújabb, sorrendben 18. lapszámát. Mit találunk benne? A Costa Smeralda fedélzetén kipróbáljuk, milyen az élet egy tengerjárón Barcelona és Nápoly között. Ellátogatunk a luxusipar nagyágyúival dolgozó Edinas Paper kőbányai műhelyébe, megmutatjuk, milyen finomságokkal lehet átvészelni a hideg hónapokat, és megismerkedünk a római Palazzo Talìával is, amelyet az olasz rendezőzseni, Luca Guadagnino álmodott meg. Aktuális számunkban is rengeteg izgalmas helyszín bukkan fel: ilyen a kanadai Yukon vidék, az Amalfi-part, a Côte d’Azur-on kipróbáltuk, milyen az új Audi S5. Északabbra is elkalandoztunk: a lapszám talán legszimpatikusabb szereplője az a négy norvég fiatal, akik egy elhagyatott halfeldolgozó üzemet alakították át a skandináv ország és talán Európa legcoolabb pontjává. Ezen kívül bemutatunk öt divatbrandet, akiket érdemes követni, megvizsgáljuk, milyen volt az elmúlt száz évben a lejtők divatja és még ezen kívül is rengeteg izgalmas témánk van, de itt megállunk.

Megnézem, mert érdekel!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Ilyen a „havas mindfulness”, avagy 5+1 út a belső békéhez télen
Hirdetés
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom