• Bistro
  • Business Lounge
  • Design
  • Garage
  • Kult
  • Road Trip
  • Style
  • Select
  • W
  • Store
Hét ikonikus úti cél, ami inspirálta a világ leghíresebb krimiíróját #5

Hét ikonikus úti cél, ami inspirálta a világ leghíresebb krimiíróját

Fokváros, Dél-Afrika

A 1922-es világkörüli út során Christie Dél-Afrikában is megfordult, ahol még a szörfözést is kipróbálta. Ez az élmény később A titokzatos férfi barna öltönyben című regényében is megjelent.

Fokváros ma is őrzi azt a különleges hangulatot, ami az írónőt megragadta. Muizenberg Beach hullámai, a Mount Nelson Hotel eleganciája és a környék borvidékei egyaránt inspirálta.

Előző
5/7
Következő
Vissza a cikkhez
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!