Június 16-án hétfőn este rendezték meg a hazai gasztronómiai élet legrangosabb
eseményét, a Dining Guide Év Étterme Gálát, ahol kihirdették 2025 legjobbjait. Az Év
Étterme díjat idén az őriszentpéteri Pajta nyerte, míg a Best Of The Best címet
továbbra is a Stand őrzi. Az Év Szerethető Étterme a Alelí Budapest lett, az Év
Fenntartható Étterme díjat pedig a SALT érdemelte ki.
Az Audi-Dining Guide Top100 Étteremkalauza nyilvánosságra hozta a legjobb magyarországi cukrászdák listáját, a győztes sorozatban negyedik alkalommal a Mihályi Patisserie lett.