Érdemes szerdáig várni a tankolással, mert akkortól ennyivel csökkennek az üzemanyagárak Jól indulhat a munka ünnepe.
Ma vagy holnap ajánlott teletankolni a kocsit, mert szerdától ennyivel drágul itthon a benzin Van azért jó hír is.
Fiesztahangulatért szerdánként a Tompa utcába kell menni Ferencváros legkedvesebb helyeként jegyezzük a Tompa utcai Palettát. Náluk az unalom nem opció, most is nagyszerű kezdeményezésekkel dobják fel a hétköznapokat.