A Széchenyi téren már napok óta egy tizenhét méter magas feldíszített karácsonyfa áll, péntekig pedig a ragyogó adventi fénykapuk is a helyükre kerülnek.
A koronavírus miatti két éves szünetet követően megnyitott a hagyományos adventi vásár, most azonban az energiaválság miatt a szokásosnál kevesebb jut a ragyogásból.