Egyetlen tíznapos körútra visszatér a repülés aranykora

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

A Global Travel Collection idén decemberben különleges utazási élményt kínál azok számára, akik nemcsak a klasszikus luxust, hanem a repülés aranykorának stílusát is újra át szeretnék élni. A Christmas Markets of Europe, a Pan Am Journey by Private Air névre keresztelt tíznapos utazás a világ egyik legismertebb légitársasága, a Pan American Airways szellemiségét idézi meg, miközben egy privát repülőgép kényelmét ötvözik az adventi időszak varázslatával.

Az utasokat a privát Boeing 757-200-as fedélzetére érkezve – mind a belső kialakítást, mind a menüket és az italkínálatot tekintve – olyan környezet vár, amely a Pan Am 1950-es és ’60-as évekbeli fénykorát idézi meg,

életre kelti azt az eleganciát és kifinomultságot, amely egykor a transzatlanti repülés szinonimája volt.

A gép négy ország, Portugália, Ausztria, Németország és Lettország legszebb karácsonyi vásáraiba repít el. A vendégeket pedig olyan ikonikus szállodák várják, mint a madeirai Belmond Reid’s Palace, a bécsi Anantara Palace, a nürnbergi Scandic Hotel, valamint a rigai Grand Hotel Kempinski. Mindegyikről elmondható, hogy

a maguk nemében az időtálló elegancia és a kifogástalan vendéglátás megtestesítői.

Az utazás ára személyenként 39 950 amerikai dollár, ami a jelenlegi árfolyam alapján körülbelül 14, 8 millió forintnak felel meg. Az ultra limitált programon csupán ötvenen vehetnek részt, a megvalósításában pedig a luxusutakra szakosodott Criterion Travel és a privát repülések specialistájaként ismert Bartelings Associates működik együtt.

„Utazási tanácsadóink számára alapvető cél, hogy ügyfeleiknek valóban kivételes élményeket kínálhassanak, ez az exkluzív körút pedig tökéletesen példázza ezt a törekvést” – fogalmazott Angie Licea, a GTC elnöke. Hozzátette, a Pan Am neve máig az elegáns, ikonikus repülés szinonimája, az adventi körút pedig egyszerre kínál múltidéző nosztalgiát és modern luxust.

(Forrás: Travel Weekly, fotók: Getty, illusztráció)

adventi vásár | privát repülőgép | Európa | luxusutazás | karácsonyi vásár | pan am

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 24. számát!

Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom