Fél napra kimenni a természetbe, letenni a telefonokat, új arcokkal ülni egy hosszú asztalnál, és megosztani az ételt, a történeteinket, a gondolatainkat, szimbolikus jelentőséggel bír, és messze túlmutat önmagán.
A nagy eseményen a hangulatnak, a kulisszáknak, a környezetnek, az ételeknek, az italoknak, a zenének, a személyzetnek egyszerre kell felelnie a remélhetőleg örökre megmaradó pozitív emlékekért. Ezen a két helyszínen így lesz.