A repülőtéri biztonsági ellenőrzésen akár csekélységnek tűnő figyelmetlenségek is késéseket vagy legalábbis bosszúságot okozhatnak. A tiltott vagy problémás tárgyak kézipoggyászba pakolása további ellenőrzésekhez vezethet. Éppen ezért fontos tisztában lenni azzal, mit szabad és mit nem érdemes magunkkal vinni a fedélzetre.
Szakértők négy olyan tárgyra hívták fel a figyelmet, melyeket kifejezetten nem ajánlott kézipoggyászba csomagolni. Bár ezek közül több elsőre praktikus választásnak tűnik, mégis komoly fennakadásokat okozhatnak a biztonsági ellenőrzésen.
(Forrás: Express, fotók: Getty Images)
repülés | kézipoggyász | galéria | fedélzet | 4 dolog | nem ajánlott
A szemüveg, amiben önmagad lehetsz
Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni
A világ legszebb kastélyai, amelyek falai közt elevenen él a történelem
Ezzel az egyszerű módszerrel jobban aludhatsz a kánikulában
A világ egyik „legelszigeteltebb” városa, ahol tilos meghalni
Kvíz: mennyi Budapest létezik a világon?
Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.
Különleges csomagajánlatok itt!