Nem minden utazást kell hónapokig tervezgetni. Néha egy nehéz hét, egy váratlan szabadnap vagy egyszerűen a kalandvágy elég ahhoz, hogy pár kattintással elinduljon a következő kiruccanás. A spontán utazások varázsa éppen abban rejlik, hogy nincs benne semmi sem túlgondolva.
A lastminute.com Travel Horizons Report jelentése szerint idén látványosan átrendeződtek az európai utazási trendek. A brit, olasz, francia, német és spanyol foglalási adatok alapján több kelet-európai város és tengerparti régió is bekerült a leggyorsabban növekvő úti célok közé.
A lista különösen azoknak lehet inspiráló, akik nem a megszokott klasszikus helyeket keresik, hanem hangulatos óvárosokra, izgalmas történelmi helyszínekre, megfizethető árakra vagy napfényes tengerpartra vágynak. Íme öt hely, ahová érdemes elindulni.
(Forrás: Euronews, fotók: Getty)
hosszúhétvége | Gdansk | galéria | krakkó | riga | utazás
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Figyelmeztet a Ryanair, ez a 7 repülőtér nincs kész a nyári rohamra
Erre gondolnak valójában a légiutas-kísérők, amikor azt mondják, kék szoba
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!