A francia luxus divatház újabb fejezetet nyitott a Victory Travels in Louis Vuitton, azaz A győzelem Louis Vuittonban utazik történelmében. A márka a 2025-ös Las Vegas Grand Prix és a Formula-1 hetvenötödik évfordulója alkalmából egy különleges, egyedi trófeadobozt mutatott be.
A szezon huszonkettedik futamát november 20. és 22. között rendezik meg a legendás Las Vegas Strip mentén, a Louis Vuitton pedig az eseményhez méltó trófeadobozzal tiszteleg a verseny és a luxus találkozása előtt.
Az új Trophy Trunk megszületése nem egy új lap a márka történelmében, hiszen már korábban is terveztek hasonló darabokat olyan ikonikus sporteseményekhez, mint a labdarúgó-világbajnokság vagy a Roland Garros.
A most bemutatott darabot a ház jellegzetes monogramos mintája borítja, oldalán egy feltűnő V-jellel, ami egyszerre utal a victory-ra, vagyis a győzelemre és a Vuitton névre.
A fekete-fehér Damier-minta a célvonalat jelképező kockás zászlót idézi meg.
A trófeadobozt a Louis Vuitton Asnières-i műhelyében készítették, ahol 1897 óta készülnek a márka kézműves bőröndjei. Ott született meg az első autós utazóláda is Georges Vuitton, az alapító fia keze által.
(Forrás: Hypebeast, fotó: Louis Vuitton)
márka | dizájn | divatmárka | stílus | louis vuitton | trófeadoboz
Amikor a Városliget a nappalidig ér – Élet a Dürer Park zöld ligetében
A tavaszi stílus kulcsa: jól megválasztott ékszerek
Sose felejtsd otthon, ha utazol: ez a zsebtolmács lehet a legjobb barátod egy idegen országban
Roncsok, barlangok és 2700 éves kincsek: ezért őrül meg a búvárvilág Máltáért
Így néz ki Amerika kapitány frissen eladósorba került otthona
A ház, ahol a zene lakhatóvá válik, a látvány pedig mellékes
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!
