Ha Gaudí ma élne, biztosan megosztaná ezt a videót

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Barcelona építészete annyira sokoldalú, hogy be kellett illesztenem a várost az építészet-illúzió sorozatba – írja Menilmonde, aki zavarba ejtő videót készített a valós, és az általa megrajzolt város keverékéből.

A Sagrada Família persze mindenfelé felbukkan, olykor szürreális méretben, máskor viszont éppen eltűnik, hogy megláthassuk, milyen lenne a város a leghíresebb épülete nélkül. Helyenként ablakok cikáznak ide-oda a homlokzatokon, több ikonikus épület eltűnik, Antoni Gaudí épületeivel pedig pillanatok alatt lesznek tervrajzból valósággá.

Ez is érdekelhet:
Három étterem Barcelonában, amelyekben még egy víz elfogyasztása is szinesztetikus élmény

El Nacional, Servicio Continuo, Disfrutar – nem foodie-knak, nem a funkcionálisan táplálkozóknak, hanem azoknak, akik a belsőépítészet vagy a dizájn miatt zarándokolnak el a kiszemelt étterembe.

barcelona | utazás | video | építészet

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom