Az egykori Je Suis Belle márka tervezője, Dévényi Dalma, a d’Alma Fine Jewelry alapítója Hajdú Anett dizájnerrel és illusztrátorral kollaborálva egy új műfaj megteremtésére tesz kísérletet.
Anett illusztrációinak kontrasztos, expresszív formái a d’Alma Jewelry szürreális, ironikus, popkulturális utalásokkal és iróniával fűszerezett ékszereivel lépnek párbeszédbe.
Az installációban az ékszer és az illusztráció nem csupán egymás mellett léteznek, hanem együttesen alakítanak ki egy újfajta vizuális narratívát, amely a sík és térbeli kontrasztok közötti feszültségből építkezik. Mindkét alkotó a saját gesztusainak rögzítésére törekszik – az illusztráció síkjának dinamikus vonalai és az ékszerek térbeli formái közötti kontraszt végül egységgé oldódik. Művészet és művészet kéz a kézben.
A kollaboráció nem véletlenül debütál az Abra rugs-ban. A szőnyegekkel átszőtt stúdió nem csak helyszínként szolgál – a kiállított textilek részt vesznek a kontrasztok közötti párbeszédben, kiegészítve azt.
A kollaboráció a VII. kerületben, a Nagy Diófa utcában tekinthető meg az április 3-i megnyitót követően pénteken, hétfőn, kedden és szerdán 12 és 18 óra, szombaton pedig 10 és 16 óra között.
dévényi dalma | d’Alma Jewelry | ajánló | Abra | program | hajdú anett
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket és személyes vendégszeretet Horvátország minden régiójában
Így vehetsz részt a tavasz legjobb boros-zenés buliján!
Több mint két méter magas, kézzel festett húsvéti tojásokat láthatsz a határ közelében
Ebben a gyönyörű olasz kisvárosban tavasszal minden a citrom körül forog
Jön a tavasz legizgalmasabb balatoni programja
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!
