Európa építészete rengeteg csodálatos ingatlant vonultat fel, a régi, nagy kúriáktól kezdve a brutalista épületekig, meglehetősen széles skálán mozog a kínálat. A Pinterest azonban megadja a választ arra a kérdésre, hogy hol van a legtöbb gyönyörű otthon.
Egy friss kutatás a Pinterestre feltöltött, és a "városi otthonok" kulcsszavakra építve vizsgálta meg Európa országait, hogy aztán összehasonlítsa azokat a legszebb ingatlanok alapján. A legtöbb ilyen típusú bejegyzés, közel nyolcvanötezer jelölés szólt Londonról, így egyértelműen
a brit főváros győzött a legesztétikusabb városok versenyében.
Párizs, a fény városa nem meglepő módon a második helyen áll, köszönhetően többek között az elegáns építészeti központjának, erkélyes és manzárdtetős lakásainak.
Berlin a harmadik helyen végzett.
A város viharos történelme miatt rendkívül eklektikus építészeti összképpel rendelkezik, ezáltal egy igazán sokszínű ingatlankínálatot biztosít.
Íme, a tíz európai város, ahol a legszebb otthonok találhatók:
- London
- Párizs
- Berlin
- Amszterdam
- Nápoly
- Athén
- Róma
- Barcelona
- Velence
- Bristol
(Forrás: TimeOut, fotók: Getty)
városok | ingatlanpiac | Európa | ingatlankínálat | legszebb otthon | ingatlan
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Figyelmeztet a Ryanair, ez a 7 repülőtér nincs kész a nyári rohamra
Erre gondolnak valójában a légiutas-kísérők, amikor azt mondják, kék szoba
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!
