Messi most nem a pályán villantott, brutálisan erős kollekció érkezett a nevével

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Monumentális közös kollekciót mutatott be Kith, az adidas Football és Lionel Messi. Az együttműködés egyszerre ünnepli Messi válogatottbeli debütálásának 20. évfordulóját és a Kith fennállásának 15 évét.

Egy olyan hatalmas kapszulakollekciót alkottak meg, amiben a pályára szánt darabok mellett a prémium utcai viseletek ugyanúgy helyet kaptak.

A kollekció egyik központi eleme a négy különleges mez, amelyek Messi ikonikus mezszámait idézik meg:

kettő a 2006-os korszak előtt tiszteleg, kettő pedig a legendás 10-es mezre épül.

A darabokhoz rövidnadrágok, melegítők és kapusfelszerelések is tartoznak.

A lifestyle-vonal ennél is merészebb: dupla gombsoros öltöny, rövid ujjú zakó, mosott farmer szett és gyapjú melegítő is bekerült a kínálatba.

A cipők terén összesen hat különböző modell érkezik. Visszatér például a COPA Mundial 17 UltraBOOST, ami eredetileg a Kith első adidas-kollaborációjában jelent meg 2017-ben. Emellett újragondolták Messi 2006-os világbajnoki cipőjét is, ebből F50 Megaride és különleges „Walkable Cleat” változat készült. Az utcai modellek között két velúrbőr Handball Spezial és egy dekonstrukciós stílusban újraértelmezett Superstar is helyet kapott.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Kith (@kith) által megosztott bejegyzés

Minden mezhez vagy cipőhöz limitált gyűjtőkártya jár, és kevesebb mint száz olyan PSA-hitelesített példány is forgalomba kerül, melyet Messi személyesen dedikált.

A kollekció május 29-én debütál a Kith üzleteiben és online felületein.

(Forrás: Hypebeast, fotók: Kith)

sportruházat | messi | kollekció | kith | utcai viselet | adidas

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 24. számát!

Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
A szemüveg, amiben önmagad lehetsz
Hirdetés
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom