Kiderült, kik szeretnek a legkevésbé fűteni Európában Csak akkor kezdenek fűteni, amikor kint már 12 fok sincs.
Előbb-utóbb eljön a fűtési szezon – így bánj majd a lakással Összetett kérdés, de azért vannak szabályok, hogy melyik helyiségben hány fok a legjobb.
Hat egyszerű módszer, hogy a hidegben is melegen tartsuk a hálószobát Néhányhoz még a fűtést sem kell feltétlenül bekapcsolni.
Visszatérne a középkori fűtési módszerhez egy tech magazin szerzője Mi lenne, ha csak embereket fűtenénk, és nem tereket?
Egyetlen ábrán, melyik helyiségben hány fok a legjobb Nem kell felhevíteni az egész lakást télvíz idején, és nem kell minden egyes helyiségből szaunát csinálni. A helyzet bonyolult, és egyénenként változik, de pár alapszabály azért van.
Sötétbe borulhatnak akár a kirakatok is az energiatakarékosság jegyében Németországban Vannak erős ellenérvek is.
Nagyon kiakadtak a lakók, mennyibe kerül naponta fenntartani a házuk fölött lebegő úszómedencét A londoni Sky Pool elképesztően látványos – viszont ugyannyira drága is, aminek finoman szólva nem örülnek a lakók.