Jöttünk, ettünk, visszamennénk – Íme, idei kedvenc éttermeink Ebben az évben is rengeteg helyen megfordultunk és kóstoltunk finomabbnál-finomabb falatokat. Ezeket a helyeket nagyon szerettük.
Egy kis Valenciát találtunk a budapesti Vas utcában A Vas Manci megálmodója éveket töltött a spanyolországi tengerparti városban, úgyhogy abszolút autentikusként importált némi mediterrán érzületet a Baleár-tenger partjáról a nyolcadik kerületbe.