Egyre több amerikai repülőtéren tapasztalnak komoly fennakadásokat az utasok, lezárt biztonsági ellenőrzőpontok, terminálokon kívül kígyózó sorok és akár többórás várakozás is nehezítheti az utazást.
A problémát a részleges kormányzati leállás okozza, mely már ötödik hete tart. A Közlekedésbiztonsági Hivatal (TSA) mintegy ötvenezer dolgozója február közepe óta fizetés nélkül látja el feladatait, mivel a Kongresszus nem tudott megegyezni a Belbiztonsági Minisztérium finanszírozásáról.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
A patthelyzet egyre több repülőtéren érezteti hatását, ezért sok légikitötő már azt kéri az utasoktól, hogy legalább három órával a járatuk indulása előtt érkezzenek meg.
A hosszú sorok és a bizonytalan várakozási idő miatt sokan attól tartanak, hogy lekésik a gépüket, a The New York Times videóján pedig az is látható, hogy a fennakadásokat egyelőre nem tudják megoldani az illetékesek.
(Forrás: The New York Times, fotó: Getty)
usa | reptér | repülőtér | amerika | káosz | fennakadás
Amikor a Városliget a nappalidig ér – Élet a Dürer Park zöld ligetében
A tavaszi stílus kulcsa: jól megválasztott ékszerek
Sose felejtsd otthon, ha utazol: ez a zsebtolmács lehet a legjobb barátod egy idegen országban
Roncsok, barlangok és 2700 éves kincsek: ezért őrül meg a búvárvilág Máltáért
Ezek a világ leginkább alulértékelt természeti csodái
Egyetlen rossz döntés, és elszabadulhat a káosz a repülőgép fedélzetén
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!