Ingyen szállást kínál Ázsia és Európa határán egy légitársaság, ha átszállással utazol

Ezzel a módszerrel az átszállás felesleges macera helyett akár életre szóló élményt is hozhat.

„Olykor extra idő jut két repülés között” – indul sejtelmesen a Turkish Airlines videója, hogy nyomban utána előálljon a remek újítással: aki isztambuli átszállással utazik, ajándék éjszakát kap, vagyis ingyen szállást a repjegy mellé.

Sőt, nemcsak a szállást biztosítják, de a transzfert is a repülőtérről, ami mindenképpen gáláns ajánlat. Innentől a videó lényegében a város szokásos látnivalóit és jellegzetességeit mutatja be, de hát éppen ezért érdemes választani ezt az opciót, főleg annak, aki még nem járt a török metropoliszban.

Történelem, kultúra és gasztronómia két kontinens, két átszállás közt – nagyjából ez a jelmondat.

Ha pedig a két kontinens és a két átszállás mellé a két éjszakát is hozzátennénk, akkor business osztályt válasszuk, de megéri a turista osztály egyéjszakás potya kalandja is.

A Stopover program további részleteiről itt találsz információkat.

Fölényes győzelem

Isztambul nemrég a világ leglátogatottabb városa lett a 2023-as nemzetközi érkezések alapján a globális piackutató Euromonitor International kutatásában: 20,2 millió külföldi látogató érkezett a városba, ráadásul a cég szerint az idén tovább növekszik majd ez a szám. A felmérés külön érdekessége, hogy Isztambul közel ötmillió turistával előzte meg a szintén globális álom-úticélnak számító Párizst.

(Nyitókép: Unsplash)

Isztambul | repülés | légitársaság | turkish airlines | utazás

FOLYTASD EZZEL

Nagyvárosi kalandor a Volvótól

Sejtelmes tájak, rejtett kincsek nyomában

Rendeld meg a Roadster magazin 19. számát!

Hawaiitól Tanzániáig, az egyik legjobb magyar sommeliertől a belga csúcsdizájnerig, az új Rolls-Royce-tól Horvátország titkos gyöngyszemeiig, a Roadster magazin új lapszáma ismét a világ izgalmas, kreatív és hedonistán lüktető ŕétegeibe viszi el olvasóit. Elmegyünk a bécsi három Michelin-csillagos Amadorba, ahol találkozunk Bencze Ádám sommeiler-vel, beszélgetünk Havancsák Terézzel, aki a közelmúltban kezdett el dolgozni az amerikai outerwear brand AETHERnél, Portugáliában kipróbáljuk, milyen a tengerparton száguldozni az új Ferrarival – egész kellemes –, a kortárs irodalom kedvelőinek pedig egy olyan Roadsternek írt Parti Nagy Lajos írással jelentkezünk, ami szerintünk a legjobbjai közé tartozik. Az aktuális számban lesz egy 20 oldalas mellékletünk is, amelynek főszereplője a még mindig rengeteg újdonságot rejtő Horvátország. Ezen kívül is sok színes történetünk van még, úgyhogy ezúttal is érdemes elmerülni a Roadster gazdag és kalandokkal teli világában!

Megnézem, mert érdekel!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa