Újra repülhetünk a Wizz Airrel Európa egyik legzöldebb városába

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Európa leggyorsabban növekvő és legfenntarthatóbb légitársasága örömmel jelenti be, hogy újra elindultak járatai Budapest és Kisinyov között. Moldova fővárosát az utazni vágyók áprilistól hetente két alkalommal is látogathatják.

A Bîc folyó partján található Kisinyov (Chișinău) – vagy magyar nevén Kisjenő – a régió egyik kiemelt központja, egyben a kontinens egyik legzöldebb városa.

A megannyi erdő, park, valamint az állat- és botanikus kert felfedezésére nem lehet elég időt szánni, de emellett az építészeti ékességek, katedrálisok, templomok, valamint a kulturális események, mint a színházi és balettelőadások biztosítanak kiváló programlehetőséget.

„Örülünk, hogy kisebb kihagyás után visszatérhetünk Moldovába, és újra repülőjáratokat indíthatunk Kisinyovba. Hetente két alkalmat is biztosítunk arra, hogy utasaink elrepüljenek velünk, és megismerjék ezt a rengeteg felfedezni valót rejtő Kelet-Európai országot. Alig várjuk, hogy személyzetünk újra köszönthesse a velünk utazókat a kisinyovi járatainkon” – mondta Trubek Zsuzsa, a Wizz Air kommunikációs menedzsere.

„Örömteli, hogy a moldáv főváros ismét közvetlen légi összeköttetéssel érhető el a magyar fővárosból, és ez az új járat is részét képezi annak a több mint 70 WIZZ járatnak, ami idén nyáron elérhető Budapestről” – közölte Ritter Máté, a Budapest Airport járatfejlesztési vezetője.

A járatokra a jegyeket a Wizz Air weboldalán, valamint a légitársaság mobilapplikációján lehet megvásárolni.

(Forrás és fotók: Wizz Air)

repülés | wizz air | moldova | újra | járat | Kisinyov

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom