Egyedülálló lánybúcsúélmény és álomszerű szépségrituálé menyasszonyok és koszorúslányaik számára az esküvőt megelőzően, ahol minden momentum a leendő ara ünnepléséről szól.
Az esküvő napján, amikor igent mondunk a másik felünknek, az egyik legizgalmasabb utazás veszi kezdetét életünkben. Ahhoz, hogy ez a nap a legtöbbet tudja adni, testben és lélekben is meg kell érkeznünk. Ennek a misztériumnak ad teret és hangol át a Párisi Udvar Hotel Budapestben található Zafír Spa és az Adrienne Feller márka által közösen megálmodott lánybúcsú szeánsza. Ez nem pusztán egy esemény, sokkal inkább egy meghitt alkalom, amely életre szóló emlékeket teremt a közelgő nagy nap előtt.
View this post on Instagram
Nincs is megnyugtatóbb, mint részt venni egy kifinomult kezelésen és elmerülni a kényeztetés művészetében a legmagasabb szintű szolgáltatásokkal és legjobb barátnőinkkel körülvéve. Egy spa-ban töltött nap és annak elegáns környezete megteremti a tökéletes lehetőséget a lazításra, a beszélgetésre és az egymásra hangolódásra.
Ezáltal a lánybúcsú egy olyan lelki megújulás lehet, ahol feltöltődhetünk, megpihenhetünk és felkészülhetünk a közelgő esküvőre.
Itt nincsenek elvárások, csak a nyugodt együttlét és az örömteli pillanatok megélése. A tökéletes és felejthetetlen élmény privát spa használattal, különleges arc- és testkezelésekkel, finom falatokkal és néhány pohár gyöngyöző pezsgő elfogyasztásával lesz teljes.
A szépségrituálé során Adrienne Feller természetes alapanyagú elixírjeit használva kényeztetnek bennünket, amelyek 100%-ban növényi, kifogástalan minőségű összetevőkből készülnek, felhasználva a világhírű magyar termálvíz erejét.
További információ a linkre kattintva érhető el.
(Nyitókép: Simon Teodóra)
párisi udvar | párisi udvar hotel budapest | feller adrienne | spa
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Így vehetsz részt a tavasz legjobb boros-zenés buliján!
Több mint két méter magas, kézzel festett húsvéti tojásokat láthatsz a határ közelében
Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.
Különleges csomagajánlatok itt!

