Kiderült, hová vágyunk a leginkább ezen a télen

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Az Airbnb nemcsak az amerikai, hanem a globális piacot is megvizsgálta, hogy kiderítse, mely helyeket nézegetjük mostanság egy téli kiruccanásra.

A szállásfoglaló oldal a 2024 telére várható legnépszerűbb úti céloknak nézett utána, a felmérés eredményéből pedig az derül ki,

hogy a legvágyottabb helyek a forró tengerpartoktól kezdve a havas városokig elég széles területet lefednek.

A legnépszerűbb úti célok között szerepel a Japánban található Oszaka és a brazíliai São Paulo is. A top helyeket amúgy a 2023. január 1. és szeptember 15. között világszerte végzett internetes keresések alapján határozták meg az idei téli és ünnepi utakra vonatkozóan.

Az Airbnb adatai szerint tehát ezek azok az úti célok, amelyekre az Airbnb-felhasználók leginkább kíváncsiak:

  • Oszaka, Japán
  • Hongkong
  • Québec City, Kanada
  • Tajpej, Tajvan
  • Rio de Janeiro, Brazília
  • Hannover, Németország
  • Wānaka, Új-Zealand
  • São Paulo, Brazília
  • Muang Pattaya, Thaiföld
  • Tokió, Japán

Az amerikai Airbnb-userek ilyentájt pedig csöppet sem meglepőn módon a melegebb úti célokat keresik, ezek közül a Dominikai Köztársaság, El Salvador, a mexikói Oaxaca és a kubai Havanna vezeti a népszerűségi listát.

Ha pedig a családdal vagy a barátokkal utazunk, így élhetjük meg igazán a világ legcsodásabb helyeit.

(Forrás: Thrillist, fotók: Getty Images)

utazás | lista | airbnb | legépszerűbb | téli | úti célok

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom