A JW Anderson legújabb kampányában az Oscar-jelölt színész, John Malkovich tűnik fel, akinek karizmatikus személyisége tökéletesen illeszkedik a brit divatház intellektuális, mégis játékos világához.
A Resort 2026 tavasz-nyári kollekcióhoz készült kampányfotók középpontjában a Loafer Bag táska áll, ami Olaszországban készül, puha velúr és sima bőr kombinációjából.
Formavilágát az ikonikus mokaszin cipők ihlették.
Egy vizuálisan erőteljes, művészien komponált anyag készült, amibe egyszerre jelenik meg a modern dizájn és a kézműves hagyomány.
A felvételeken a táska mellett a kollekció további fontos darabjai is megjelennek, így finom szövésű kötött felsők, farmerek, strasszokkal díszített Chelsea bakancsok.
A kollekció már elérhető a JW Anderson londoni és milánói butikjaiban, valamint a márka hivatalos webáruházában.
(Forrás: Hypebeast, fotók: Heikki Kaski)
divatfotózás | JW Anderson | elegancia | John Malkovich | stílus | divat
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz
A frissen őrölt kávé nem csak a ráérős reggelek kiváltsága
Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál
Egészen váratlan szerepben tündököl Lamine Yamal a szurkolók legnagyobb örömére
A labdarúgó világbajnokság ihlette az AMIRI új kollekcióját
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!






