Az ügyfélszolgálat minősége, a parkolás ára, valamint az üzletek és éttermek száma alapján választották ki azokat a repülőtereket, ahol a legkevésbé lehet panasz az eltöltött időre.
Míg a világ legjobb repülőtereinek versenye a megbízhatóság, a pontosság és a szolgáltatások választéka alapján dől el, itt inkább az a kérdés, mennyire érezheti magát jól az ember, ha oda szólítja az utazás.
Ezek alapján a Bounce csomagmegőrző cég listájának a tetején az isztambuli repülőteret találjuk, ahol 94 üzlet, köztük a Dior, a Nike és az Oh My Gift szuvenírbolt várja a vásárlókat,
és 41 étterem és bár csalogatja a várakozókat az olasz konyhát képviselő Carluccio's-tól,a szendvicseket kínáló Eat and Joyon át az autentikus török ételeiről híres Turcuisine-ig. A parkolás négy napra 13 euróba kerül.
Másodikként az athéni nemzetközi repülőtér következik, ahol 99 üzlet és 26 étterem található, köztük az autentikus görög ételeket kínáló Eat Greek. A parkolás négy napra átlagosan 65 euróba kerül.
A harmadik helyet elfoglaló koppenhágai légikikötőben 74 üzlet valamint 43 bár és étterem közül választhatunk, beülhetünk például a japán ételeket kínáló Ramen To Biiruba vagy a Copenhagen Coffee Labba. A parkolás átlagosan 71 euró.
Íme, a tízes lista:
- Isztambul
- Athén
- Koppenhága
- Helsinki
- Barcelona
- München
- Bécs
- Dublin
- Málaga
- Zürich
Bármilyen kényelmes is legyen egy reptér, valószínűleg senki sem szívesen cserélne azzal a férfival, aki 18 évig élt egy reptéren.
(Forrás: TimeOut, képek: Getty Images)
reptér | legjobb | élmény | repülőtér | várakozás
Egy jó tervhez is kellhet több perspektíva
–
Sulciová Silvia interjú
Skót nyár a ködös budapesti belvárosban – Ilyen a 2023-as év whiskyje
Megérkezett a tél, már ki lehet csomagolni a Roadster legújabb, sorrendben 18. lapszámát. Mit találunk benne? A Costa Smeralda fedélzetén kipróbáljuk, milyen az élet egy tengerjárón Barcelona és Nápoly között. Ellátogatunk a luxusipar nagyágyúival dolgozó Edinas Paper kőbányai műhelyébe, megmutatjuk, milyen finomságokkal lehet átvészelni a hideg hónapokat, és megismerkedünk a római Palazzo Talìával is, amelyet az olasz rendezőzseni, Luca Guadagnino álmodott meg. Aktuális számunkban is rengeteg izgalmas helyszín bukkan fel: ilyen a kanadai Yukon vidék, az Amalfi-part, a Côte d’Azur-on kipróbáltuk, milyen az új Audi S5. Északabbra is elkalandoztunk: a lapszám talán legszimpatikusabb szereplője az a négy norvég fiatal, akik egy elhagyatott halfeldolgozó üzemet alakították át a skandináv ország és talán Európa legcoolabb pontjává. Ezen kívül bemutatunk öt divatbrandet, akiket érdemes követni, megvizsgáljuk, milyen volt az elmúlt száz évben a lejtők divatja és még ezen kívül is rengeteg izgalmas témánk van, de itt megállunk.
Megnézem, mert érdekel!