A Dunára hozzák a tengerhajók élményét ezek az új luxushajók

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Budapest, Bécs, Pozsony, Nürnberg és Amszterdam is úti cél lesz a Celebrity Cruises 2027-től induló új hajójáratain, amelyek a Dunán és a Rajnán közlekednek majd.

Két új, a tengerjárók dizájnját idéző folyamit hajót indít majd a Dunán és a Rajnán a Celebrity Cruises 2027-től. A Celebrity Compass és a Celebrity Seeker hajókat a nyitott fedélzetek, tágas kabinok és változatos gasztronómia jellemzik – írta az Aquamagazin.

A hajók kialakítása szabadalmi oltalom alatt áll, és a cél a lehető legzökkenőmentesebb élményt nyújtani a vendégeknek – mondta Laura Hodges Bethge, a Celebrity Cruises elnöke.

Budapesten az utasok éjszakára is a városban maradnak, így átélhetik a főváros esti hangulatát.

Ugyanakkor a megállóhelyek közt szerepel Bécs a klasszikus kávéházaiva és koncerttermeivel, valamint a Wachau-völgy UNESCO világörökségi borvidéke is.

A hajók a folyó fölé nyúló étkezőteraszokkal és infinity poollal is rendelkeznek majd, de a természetet a kabinokba is behozza a márka védjegyének számító Infinite Balcony. A suite-utazóknak saját kiszolgáló személyzet jár majd.

Adott lesz az éjjel-nappali étkezési lehetőség, a menü pedig az adott régiót tükrözi majd.

(Forrás: Aquamagazin, nyitókép: a társaság jelenlegi folyami hajója, az Ascent, illusztráció, fotó: Celebrity Cruises)

hajó | utazás | Celebrity Cruises | bécs | duna | pozsony

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 24. számát!

Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom