És egy kis játékra hívunk vele kapcsolatban.
Szóval a játékunk a következő: ez a gyönyörű ház Németország és Dánia határán fekszik, de csupán a ház stílusából meg tudod mondani, hogy melyik országhoz tartozik? Íme a csodás nyaraló:
Nos, egyértelmű lett a stílusából, hogy német vagy dán? Még nem? Akkor mutatunk még pár képet, de aztán elmondjuk a választ!
És akkor jöjjön a gyorsuló dobpergés: a ház Dániában van, amit, ha egy picit is kedveled az építészetet, könnyű meglátni a nyaraló nagyon skandináv kialakításában (és nem, nem volt olyan trükkös a feladvány, hogy ez a skandináv stílusú ház mégiscsak a német felére esik a határnak).
A Fjord Boat House névre keresztelt víkendházat a Norm Architects tervezte a határ dániai részén. Fekete faburkolatával és igéző, tóparti elhelyezkedésével egészen magával ragadó nyaraló, ahol minden szín és anyag a melegséget, meghittséget, komfortérzetet erősíti.
A skandináv mellett bekukucskál egy kis japandi is a házba, ugyanis az étkező fölötti nagy papírlámpát az építészstúdió a Kojima Souten céggel kollaborálva készítette el, amely 1789 óta gyárt lámpabúrákat és lámpásokat.
A formáját csónakházakból merítő nyaraló minimalista és gyönyörű kialakítása pedig valóban mindkét dizájnstílusból (japán és skandináv) a legjobbat hozta.
Ez is érdekelhet:
(Fotók: Jonas Bjerre-Poulsen)
dizájn | minimalista | Németország | japandi | dán | építészet
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket és személyes vendégszeretet Horvátország minden régiójában
Így néz ki belülről Párizs barlanggá változott hídja
Egy zászló ihlette Bjarke Ingels extravagáns új múzeumának terveit
A ház kerttel vagy kert házzal? Itt már elég nehéz eldönteni
Ebben a folyóparti panzióban ad randevút egymásnak dizájn és kézművesség
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!














