Az Ausztráliához tartozó Bruny-sziget egészen csodálatos hely, ez a ház a masszív kőfalaival és sötét beltereivel mégsem ontja magából a lüktető harmóniát és az otthonosságot.
A gyönyörű tájat elnézve enyhén stílusidegen, mintha csak a világ egy másik helyén húzták volna fel, majd ide hurcolták volna. Kicsit olyan, mintha egy hatalmas luxusbörtön lenne, egy hely, ahová a befolyásos alakok önként száműzetésbe vonulhatnak.
A várfalakra emlékeztető megoldás és a hatalmas, egybefolyó ablakoszlopok is tökéletesen passzolnak ahhoz a fagyos hangulahoz, amit a ház áraszt magából. A kőfalak egyébként remek védelmet nyújtanak az erős tengerparti szelek ellen, de a rideg, sötét enteriőrre ez sem ad magyarázatot – főleg egy napfényben fürdő paradicsomban.
Ennek ellenére a sziget gyönyörű – ezért is olyan képzavaros az egész –, bár ha valakihez passzol ez a stílus, az nem kizárt, hogy itt találja meg a lelki békéjét vagy a hőn áhított magányt. Bruce Wayne komor hangulatához és másodállásához például pont passzolna, ideális ausztráliai iroda lehetne neki.
Összehasonlításképp, íme a sziget, amely szabad és élettel teli. Már az is jót tesz az ember lelkének, ha képeket néz róla:
És íme a ház, amely egy kicsit más:
Eközben a szomszédban, Új-Zélandon:
(Forrás: Uncrate)
ausztrália | óceánia | otthon | ház | fekete | sötét
A tavaszi stílus kulcsa: jól megválasztott ékszerek
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Sose felejtsd otthon, ha utazol: ez a zsebtolmács lehet a legjobb barátod egy idegen országban
Amikor a Városliget a nappalidig ér – Élet a Dürer Park zöld ligetében
Látványos vízparti fürdőház nyílik Európa egyik legélhetőbb városában
Olajmúzeum nyílt Szaúd-Arábiában, ahol a látogatás felér egy időutazással
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!














