Döbbenetes, mennyiért lehet bejutni az év egyik legjobban várt sporteseményére

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Sokkoló számok.

A Super Bowlt csöppet sem meglepő módon idén is óriási érdeklődés övezi. Február 9-én a Philadelphia Eagles a regnáló bajnok Kansas City Chiefs ellen lép pályára New Orleans-ben. A Chiefs NFL-történelmet írhat, mert ha magyar idő szerint valamikor hétfő hajnalban győztesen hagyja el a pályát, akkor zsinórban harmadszor húzza be a Vince Lombardi-trófeát.

A meccs mellett a szokásos halftime show is kiemelt eseménye a programnak, melyen ebben az évben Kendrick Lamar lesz a főszereplő. A sport- és a zenei őrület tehát a maximumon fog pörögni – a még elérhető jegyek áraival egyetemben.

A StubHub szerint például a 603-as szektorban található "teraszos" ülőhelyek esetében 3798 dollárnál (kb. másfél millió dollárnál) kezdődnek. Eközben a legdrágább székek a kiemelt középső helyeken a 22975 dollárt (kb. 9 millió forintot) kóstálnak.

A Seat Geek oldalán a pályától már jóval messzebb lévő jegyek 4000 és 5000 dollár (1.5 és 1.9 millió forint) közötti áron kelhetnek el, soroktól függően. Aki a Caesars Superdome-ban a 114-es szektorban, a pályától mindössze 25 sornyi távolságra szeretne helyet foglalni az 59. Super Bowlra, annak ebben az esetben 43 016 dollárt (17 millió forintot) kell kicsengetnie a székéért.

Még nincs vége, a 648-as szektorban, a Superdome tetején található helyek a Ticketmaster oldalán 3800 dollárnál is többért találhatnak új gazdát. A 144-es szekció első sorában, a pályához közel pedig 40 ezer dollárt (15.8 millió forintot) kérnek el a helyszínen. És ez még mind semmi, merthogy a Lux szektorokban, (amelyek méretüktől függően 25-45 fő befogadására alkalmasak) a Seat Geek oldalán az árak 460 ezer és 630 ezer dollár (181 millió és 249 millió forint) között mozognak.

(Forrás: Independent, fotók: Getty Images)

jegyárak | super bowl | 2025 | nfl | new orleans | helyek

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 24. számát!

Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom