Egy sor kórokozó jelenlétét mutatták ki a fedélzet különböző pontjain, nem csoda, hogy sokan attól tartanak, az utazás ideje alatt fognak megbetegedni.
A hivatalos rendelkezés szerint mostantól legkevesebb 15 napon keresztül mindenkinek maszkot kell hordania, aki bármilyen kórházba vagy szakrendelőbe belép.