Annyira érzi a Volvo a trendeket, hogy arról külön cikkben lehetne értekezni. De most nem ez jön, csak az Év autója, az XC40-es méltatása, ez is érdekes lesz.
A Volvo évek óta a kínai Geely tulajdona, ebből azonban nem sokat éreztünk eddig. Ez az S90-es viszont már Kínában is készült. Vége a márkának, vagy le kell számolnunk még egy sztereotípiával?