Ilyen fantasztikus belülről az Alias sztárjának hurrikán-védett villája

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Christian Slater négy hálószobás, tetőteraszos miami otthona négymillió dollárért, vagyis nagyjából 1,6 milliárd forintért jelent meg az ingatlanpiacon.

Az Alias, Az elnök emberei és számos más sikersorozat és mozifilm sztárja, Christian Slater eladja miami álomotthonát. Az olasz ihletésű ingatlan a sztár még 2013-ban vásárolta meg 2,21 millió dollárért,

most közel a duplájáért szabadulna meg tőle.

A kétszintes villában négy hálószoba, három fürdőszoba és egy különálló vendégház található. A belső terekben a fehér mellett a földszínek dominálnak.

A kertben fűtött úszómedence várja a pihenni vágyó tulajdonosokat.

A főépület első emeletén található a csúcskategóriás gépekkel felszerelt konyha, a kandallós nappali és a medencére néző étkező. A második emeleten három hálószoba és két fürdőszoba kapott helyet. A fő lakosztályhoz gigantikus gardrób és márványburkolatú fürdőszoba is tartozik.

Innen nyílik az oázis-szerű tetőterasz is.

Az ingatlant a hurrikánszezonra is felkészítették ütésálló ablakoknak, generátornak és a keleti oldalon kiépített új támfalnak köszönhetően.

(Forrás: RobbReport, fotók: 1oak Studios)

luxusingatlan | világsztár | miami

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 24. számát!

Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
A szemüveg, amiben önmagad lehetsz
Hirdetés
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom