A legendás Körszálló új életre kel. A Market Asset Management Zrt. és a Marriott International együttműködésében bemutatkozik a Marriott Residences Budapest – az ország első branded rezidenciája, amely új fejezetet nyit a hazai prémium ingatlan-piacon.
A projekt iránt már most komoly az érdeklődés, és nem véletlenül: ez az a hely, ahol a város története, a modern dizájn és a nemzetközi vendéglátás színvonala találkozik. A fejlesztés páratlan lehetőséget kínál arra, hogy a város egyik legismertebb épületében találjanak otthonra azok, akik egy ikonikus, Budapest történetének részét képező lakásra vágynak.
A modern klasszikus
Az 1967-ben átadott, ikonikus kör alakú Hotel Budapest – a magyar modernizmus egyik legkülönlegesebb építészeti öröksége – most új szerepben tér vissza:
48 exkluzív, privát rezidencia otthona lesz, melyek 65 méterrel a város fölé emelkednek.
A megújulás a KÖZTI tervezőiroda nevéhez fűződik, amely finoman őrzi az eredeti sziluett karakterét, míg a belső tereket az osztrák BWM Designers & Architects álmodta újra. Az eredmény: egy kortárs ikon, amely letisztultságával és időtlen eleganciájával illeszkedik Budapest városképébe – és egy új életszínvonal szimbólumává válik.
Exkluzív terek, páratlan panoráma
„Mindössze 48 lakás, 14 szinten, a város felett: a projekt természeténél fogva exkluzív” – foglalja össze Scheer Maximilian, a Market Asset Management Zrt. projektmenedzsere. A kínálat az
egyszobás apartmanoktól a tágas, háromszobás otthonokig terjed, minden lakásban padlótól mennyezetig érő ablakokkal, amelyekről Budapest és a Budai-hegyek panorámája tárul fel.
A terekben természetes, időtálló anyagok és burkolatok, gondosan válogatott beépített bútorok, padlótól mennyezetig érő nyílászárók és diszkrét okosotthon-megoldások teremtenek egységet. A részletek nemcsak a komfortot, hanem a Körszálló szellemiségét is megidézik – a múlt öröksége a jövő eleganciájába csomagolva.
Szállodai kényelem, otthoni nyugalom
A lakók a Marriott világszínvonalú szolgáltatásait élvezhetik: spa és wellness részleg, fitnesz- és jógaterek, lakóknak fenntartott lounge, privát médiaszoba, tárgyalóterem, valamint concierge és biztonsági szolgálat áll rendelkezésre. A ház alatt mélygarázs, a lakók számára pedig a Marriott Bonvoy Gold Elite státusz biztosít világszintű előnyöket 140 ország közel 10 ezer szállodájában.
A lokáció sem mindennapi: a zöldbe ágyazott, mégis központi fekvésű kerületből percek alatt elérhető a belváros – tökéletes harmóniában a nyugalom és a pezsgés között.
Egy örökség, ami a jövőbe mutat
„A Marriott Residences Budapest nem csupán lakóingatlan, hanem egy új életforma szimbóluma – örökség, exkluzivitás és vendéglátás egyetlen épületben” – mondja Balassa László, a Market Asset Management Zrt. ingatlanfejlesztési vezérigazgató helyettese.
„Ez az épület generációk óta formálja a város látképét, és most újra lehetőséget ad arra, hogy valaki ennek a történetnek a része legyen.”
A jövő most kezdődik
Az értékesítés hivatalosan is elindult, privát bemutatók keretében, dedikált sales lounge-ban. A vásárlók személyre szabott tájékoztatást, részletes digitális és nyomtatott anyagokat kapnak, hamarosan pedig már a mintalakás is megtekinthető – ahol a jövő lakóélménye már kézzel fogható lesz.
A bontás 2025 nyarán kezdődött, az újjáépítés 2026 elején indul, a kulcsátadások pedig 2028 első negyedévére várhatók. Érdeklődés esetén kérjük, töltse ki az alábbi linken található űrlapot.
A cikk elkészítésében partnerünk volt a Market Asset Management Zrt.
körszálló | marriott residences budapest | nagy sztori | budapest | market | marriott
Roncsok, barlangok és 2700 éves kincsek: ezért őrül meg a búvárvilág Máltáért
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket és személyes vendégszeretet Horvátország minden régiójában
Marriott Residences Budapest, ahol a kör bezárul és a luxus kiteljesedik
Európát is letarolják a kínai prémiumautók?
A világ legstílusosabb befektetése: miért az autógyűjtés a szupergazdagok legizgalmasabb projektje?
Az ingatlanok arisztokratikus titkai – avagy miért vágyik mindenki saját kastélyra, még ha csak lélekben is
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!




