Paolo Maldini lett egy neves márka új kampányarca

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

A Stone Island bemutatta legújabb SS026 kampányát, melynek középpontjába ezúttal Paolo Maldinit, az olasz futball egyik legnagyobb legendáját állította. A kampánnyal egyúttal a márka „Community as a Form of Research” projektjének új fejezetét is megnyitották, ami a közösséget, az identitást és az alkotói sokszínűséget helyezi fókuszba.

A „Community as a Form of Research” kezdeményezésben évek óta zenészek, művészek, sportolók, séfek és alkotók vesznek részt a világ minden tájáról. Ezúttal a márka Paolo Maldinit választotta főszereplőnek, aki nemcsak sporttörténeti ikon, hanem az olasz kultúra egyik meghatározó alakja is.

A kampányfotókat David Sims készítette, a stylingért Max Pearmain felelt. Maldini a Stone Island ikonikus fehér háttere előtt pózol, miközben mellette kilenc kérdésre adott válasza is olvasható. A kérdéssorozatot Hans Ulrich Obrist, a londoni Serpentine Gallery művészeti igazgatója állította össze.

Maldini a kampányban olyan nevekkel szerepel együtt, mint Mike Skinner, Joe James vagy Garance Vallée francia építész és dizájner.

A Stone Island SS026 kollekciója már elérhető a márka hivatalos weboldalán.

(Forrás: Versus, fotók: Stone Island)

maldini | futballista | kampány | kollekció | paolo | divat

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom