Míg korábban csak kevesen vállalkoztak rá, az utóbbi években egyre többen indulnak útnak egyedül. Ez nem véletlen: ha egyedül utazik az ember, egészen új lehetőségek nyílnak meg előtte.
Hiába tartaná meg uniós státuszát az észak-írek többsége, kicsi a valószínűsége, hogy sikerül, amennyiben országuk a brexit szárnyai alatt kirepül az EU-ból.