Ezért kérik azt tőlünk, hogy repüljünk kevesebbet és maradjunk többet otthon És ha lehet, az autózást se erőltessük.
Kiderült, kik szeretnek a legkevésbé fűteni Európában Csak akkor kezdenek fűteni, amikor kint már 12 fok sincs.
Előbb-utóbb eljön a fűtési szezon – így bánj majd a lakással Összetett kérdés, de azért vannak szabályok, hogy melyik helyiségben hány fok a legjobb.
Áram lesz a bécsi karácsonyfákból az ünnepek után Az ünnepek után is adnak fényt az osztrák főváros karácsonyfái. Sőt még hőt is.
Visszatérne a középkori fűtési módszerhez egy tech magazin szerzője Mi lenne, ha csak embereket fűtenénk, és nem tereket?
Hét élénkítő alternatíva, ha már unod a kávét A matchától a kombucháig számos opció ígéri, hogy a szokásos kávés "rezgés" nélkül is energiával tölti fel a reggelt.
Egyetlen ábrán, melyik helyiségben hány fok a legjobb Nem kell felhevíteni az egész lakást télvíz idején, és nem kell minden egyes helyiségből szaunát csinálni. A helyzet bonyolult, és egyénenként változik, de pár alapszabály azért van.
Három isteni étel, amihez csak egy percnyi energiát kell használnod Most minden eddiginél jobban felértékelődtek azok a receptek, amelyeket minimális energiaráfordítással el tudunk készíteni
Gyakorlatilag leáll az élet Szegeden, szinte minden bezár az energiaválság miatt A 30 milliárd forintos éves működési költségvetéséből kigazdálkodhatatlan az energiaköltségek 15-17 milliárd forintos emelkedése.