Ezek lesznek a világ legmenőbb úti céljai 2023-ban

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Az Airbnb megvizsgálta az elmúlt fél év statisztikáit, hogy kiderítse, melyek lesznek jövőre a legvágyottabb úti célok.

Az Airbnb a világ minden pontjáról származó, milliónyi foglalásról szóló adatot tud elemezni ahhoz, hogy felállítsa utazási prognózisait. Friss jelentésükben nemcsak az elmúlt év trendjeit foglalták össze, hanem kitértek arra is, hogy milyen új kategóriákat indítottak az elmúlt egy évben, hogy

könnyebben felfedezhessük álomhelyünket egy mediterrán szigettől kezdve egy UFO-tematikában elkészült különleges szálláshelyig.

Ez azonban nem minden, a statisztikák segítségével ugyanis a jövőbe is nézték, hogy megjósolják, mik lesznek 2023-ban a legkedveltebb úti célok.

A prognózist a keresési adatok és az előfoglalások is támogatták.

A tízes rangsor élén a spanyol tengerparti város, Malaga található,

amely jól ismert mesés strandjairól és napsütéséről, manapság pedig kifejezetten népszerűvé teszi a kulturális élete is, köszönhetően a Picasso vagy a Carmen Thyssen Múzeumnak.

Az első tíz helyre három brazil tengerparti város, mellett új-zélandi és ausztrál helyek is felkerültek.

Íme, az Airbnb tíz legnépszerűbb úti célja 2023-ban:

Málaga, Spanyolország
Sydney, Ausztrália
Melbourne, Ausztrália
Auckland, Új-Zéland
Bangkok, Thaiföld
Queenstown, Új-Zéland
Florianopolis, Brazília
Porto Seguro, Brazília
Perth, Ausztrália
Salvador, Brazília

(Forrás: Timeout, fotók: Getty)

airbnb | spanyolország | malaga

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 24. számát!

Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom