Június 24-én Gabriel Sandoval, a világ egyik leghíresebb Txuleta éttermének parrilla mestere érkezik a budapesti UMO étterembe, mégpedig azért, hogy egy igazán különleges vacsorával lepje meg a legendás baszkföldi ízekre fogékony nagyérdeműt.
Aki járt tavaly az Umóban, az tudja, hogy a főváros azon pontja, amely a legközelebb van Dél-Amerikához, a szó eredeti, de főként átvitt értelmében véve.