Ilyen, amikor a vezeték nélküli töltő a lakás dísze is egyben

Mióta a töltéssel kapcsolatos tevékenységek a mindennapi rutinunk részévé váltak, egy vezeték nélküli töltőállomás nemhogy hasznos és szükséges, hanem dizájnszempontból is fontos eleme lehet a lakásnak.

Márpedig esztétikai szempontból nehéz kivetnivalót találni a Native Union Block névre keresztelt, alumíniumból és rozsdamentes acélból készült prémium wireless töltőjében, amely első látásra sokkal inkább egy letisztult, modern művészeti alkotásnak tűnik, mintsem egy technológiai eszköznek.

A Native Union Tom Dixonnal együttműködve alkotta meg a kettő az egyben funkciójúnak is mondható vezeték nélküli töltőjét.

A londoni bázisú, lámpákat, bútorokat és egyéb kiegészítőket megálmodó dizájner keze nyoma rögtön észrevehető a terméken, gondos figyelmet fordított az anyag- és a felületkezelésre.

A töltést végző részleg átlátszó, hogy alaposan megfigyelhessük a belső mechanikáját. A szürke és fekete színben kapható elegáns eszköz maga a lecsatlakoztatható és hordozható töltő mellett kapott egy tálcaként értelmezhető részt is, ahová a mindennapi használati tárgyaink közül pakolhatjuk épp azokat, amire szükségünk van, vagy semmiképpen sem szeretnénk elveszíteni, legyen az slusszkulcs, napszemüveg, netán fülhallgató.

Amíg ezek a személyes a dolgok békésen pihennek a Blockban, addig a 10 W teljesítményű vezeték nélküli töltőre csatlakoztatott telefonunkba fokozatosan költözik vissza az élet – egy teljesen lemerült készüléket alig két óra alatt tölt fel száz százalékra.

(Fotók: wallpaper.com)

wireless | töltő | Tom Dixon | Block | vezeték nélküli | Native Union

FOLYTASD EZZEL

Egy jó tervhez is kellhet több perspektíva

Sulciová Silvia interjú

Skót nyár a ködös budapesti belvárosban – Ilyen a 2023-as év whiskyje

Rendeld meg a Roadster magazin 18. számát!

Megérkezett a tél, már ki lehet csomagolni a Roadster legújabb, sorrendben 18. lapszámát. Mit találunk benne? A Costa Smeralda fedélzetén kipróbáljuk, milyen az élet egy tengerjárón Barcelona és Nápoly között. Ellátogatunk a luxusipar nagyágyúival dolgozó Edinas Paper kőbányai műhelyébe, megmutatjuk, milyen finomságokkal lehet átvészelni a hideg hónapokat, és megismerkedünk a római Palazzo Talìával is, amelyet az olasz rendezőzseni, Luca Guadagnino álmodott meg. Aktuális számunkban is rengeteg izgalmas helyszín bukkan fel: ilyen a kanadai Yukon vidék, az Amalfi-part, a Côte d’Azur-on kipróbáltuk, milyen az új Audi S5. Északabbra is elkalandoztunk: a lapszám talán legszimpatikusabb szereplője az a négy norvég fiatal, akik egy elhagyatott halfeldolgozó üzemet alakították át a skandináv ország és talán Európa legcoolabb pontjává. Ezen kívül bemutatunk öt divatbrandet, akiket érdemes követni, megvizsgáljuk, milyen volt az elmúlt száz évben a lejtők divatja és még ezen kívül is rengeteg izgalmas témánk van, de itt megállunk.

Megnézem, mert érdekel!
Instagram
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom