A briteknél hétfőtől nyitnak a pubok és éttermek belső helyiségei Valamint az a fájdalmas szám is napvilágra került, pontosan hány étterem zárt be végleg a koronavírus-járvány miatt Nagy-Britanniában.
Támogatta a lezárásokat, ezért a tulajdonos kidobta a kocsmájából a brit politikust Elég heves indulatokat generálnak a lezárások.
Mától kinyitottak a kocsmák Angliában, és a britek nem is teketóriáztak Sok hónap után felharsantak a Cheers, mate!-ek.
Eléggé megosztja a briteket a vakcinaútlevél Sokan támogatják, de nem kevesen tartják diszkriminatívnak is a kezdeményezést, ami szerint a vakcinaútlevéllel rendelkezők kiváltságosakká válnak.
Ilyen lesz a hazai vendéglátás nyara a koronavírus árnyékában Milyen lesz a poszt-pandémiás nyár vendéglátói szempontból? Biztonságos-e bisztróba, kávézóba, étterembe menni? Mire készülnek a bárok és a kocsmák, amelyeknek nincsenek teraszai? Mi lesz „új norma”? Körkép.